שבוע הוקרה

שבוע ההוקרה:

'יחד למען החייל' (הגוף המאוחד של קרן לב"י והאגודה למען החייל) בשיתוף צה"ל מקיים זו השנה השלישית את – "תודה! – שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל".

שבוע ההוקרה יתקיים בין התאריכים ה- 26 ביוני 2019 עד ה- 07 ביולי 2019 ויכלול מספר אירועים ברמה הארצית לאוכלוסיות היעד השונות, ועשרות אירועים מקומיים בהובלת הרשויות המקומיות וסניפי המתנדבים שלנו. כמו כן, עשרות רשתות מובילות יציעו לחיילים הטבות צרכניות מיוחדות בהצגת תעודת חוגר.

מטרת שבוע ההוקרה הוא להוקיר תודה והערכה לחיילי החובה בצה"ל ובגופי הביטחון השונים על פועלם ומסירותם לשמירה על ביטחון מדינת ישראל.

במסגרת שבוע ההוקרה מתקיימים ארבעה אירועים מרכזיים:


                                                                   

                                                               

במסגרת השבוע, עתידים להתקיים ארבעה אירועים מרכזיים:

בנוסף לאירועים אלה יתקיימו מגוון פעילויות ברחבי הארץ לטובת החיילים. ניידות "כוורת", רשת חנויות הנוחות לחיילים של 'יחד למען החייל' תציע מבצעים אטרקטיביים וכן מספר מוצרים במחיר מסובסד של שקל אחד בלבד.

ניידות מיוחדות נוספות, בתרומת ארגונים שונים מהארץ והמעולם, יעברו בין מוצבי צה"ל השונים עם "אוטו גלידה" מיוחד שיגיע לפנק את החיילים בשטח, מתנדבים יפגשו את החיילים בתחנות ההסעה, ביקור חיילים מאושפזים, עמדות כתיבת ברכות לחיילים במרכזי קניות, מסיבות מקומיות וכו'.

בתי עסק ורשתות, בכל הארץ נרתמו לקראת שבוע ההוקרה ומציעים לחיילים הטבות והנחות במגוון רחב של תחומים – הטבות בבתי קפה ברשתות אופנה, במסעדות, בפעילויות פנאי ועוד.